O firmie Instal Service

Podstawowym profilem produkcji naszej firmy jest wyposażenie dla oczyszczalni ścieków, instalacje i rurociągi przemysłowe, hale stalowe oraz budowa maszyn przemysłowych, takich jak: węzły betoniarskie, podajniki przenośnikowe, zbiorniki wraz z podajnikami na kruszywa, systemy regałowe.

Realizujemy również inne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Proces produkcji odbywa się na hali o powierzchni 1500m2 wyposażonej w dwie suwnice co pozwala na prefabrykację elementów o dużym gabarycie i wadze.

Nasza załoga to dobrze zgrany zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu w branży, których kompetencje i umiejętności gwarantują produkcję i montaż urządzeń na najwyższym poziomie. Dysponujemy grupami montażowymi wyposażonymi w niezbędny sprzęt konieczny do realizacji powierzonych zadań.

Realizacja zamówień odbywa się na podstawie dokumentacji opracowanej przez nasze biuro konstrukcyjne lub powierzonej przez klienta. Realizowane przez nas projekty odznaczające się wysoką jakością jak również estetyką wykonania są cenione przez naszych klientów. Jesteśmy również gotowi do wykonywania powierzonych prac w charakterze podwykonawcy.

Zapraszamy do współpracy, Zespół Instal Service,